Dostawa i Formy Płatności

DOSTAWA I FORMY PŁATNOŚCI

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki były wysyłane jak najszybciej, jednak całkowity czas dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności, sposobu dostawy i dostępności produktu.

Za zamówione produkty można zapłacić:

 • zwykłym przelewem bankowym - realizacja zamówienia następuje dopiero po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym, zazwyczaj jest to następnego dnia po zleceniu przelewu w Twoim banku.

  Płatność przelewem należy realizować na konto:
  Bank Millenium 90 1160 2202 0000 0004 6891 8718
  PJD Przemysław Sokołowski, ul. Niemodlińska 2, 46-073 Mechnice
  tytułem: nr zamówienia w sklepie

 • płatnością elektroniczną realizowaną przez Płatności Shoper - przelew lub karta płatnicza, płatność otrzymujemy w ciągu kilku minut. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego klienta, nie są nam znane, autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach banków.
 • za pobraniem przy odbiorze przesyłki - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar, dodatkowy koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki.

Dostawa kurierska

Podstawową formą dostarczania zamówień jest przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy DPD. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego w godzinach pracy, aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie firmy kurierskiej podając nr przesyłki.

 • koszt przesyłki kurierskiej niezależnie od wagi wynosi 18,00zł
 • dodatkowa opłata za opcję "za pobraniem" wynosi 5zł

Uwaga! Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. Jeśli zostaną stwierdzone braki towaru lub uszkodzenia w zamówieniu należy sporządzić protokół reklamacyjny.

Paczkomaty Inpost

Zamówienia wysyłamy także za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Czas dostarczenia to z reguły 1-2 dni. Aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie inpost.pl.

 • przesyłka do paczkomatu niezależnie od gabarytu wynosi 12,00zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl